Operator Produkcji - Darmowy dojazd - Obsługa Paneli Dotykowych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.02.2022

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

HUB HR TO COŚ WIĘCEJ NIŻ SZABLONOWA ROZMOWA REKRUTACYJNA I KILKANAŚCIE STANDARDOWYCH PYTAŃ, KTÓRE ZNASZ JUŻ NA PAMIĘĆ

Wraz z naszym Partnerem z branży motoryzacyjnej szukamy Pracowników do pracy na produkcji. Jeśli interesuje Cię praca przy innowacyjnym projekcie, w nowoczesnej, dużej Firmie, gdzie zdobędziesz nowe umiejętności oraz realne szanse na rozwój swojej kariery to czekamy właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (Okolice Wrocławia - Bielan Wrocławskich)

Zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych za pomocą panelu dotykowego
  • kontrola i zmiana parametrów produkcyjnych, by zapewnić odpowiednią jakość produktu

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym (4 dni pracy po 12 godzin – 4 dni wolnego)
  • umiejętność obsługi komputera
  • nie wymagamy doświadczenia w pracy na produkcji - wszystkiego Cię nauczymy :)

Oferujemy

  • stabilną umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy (nie z agencją)
  • extra wynagrodzenie: 3900 zł brutto + do 600 zł brutto premii
  • dodatkowe dni pracy płatne 100%
  • darmowy dojazd do pracy autobusem pracowniczym
  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko
  • dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej (duży wybór smacznych dań)
  • kartę Multisport
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • dostęp do Platformy Benefitówek m.in.karty zakupowe
  • czynny udział w projekcie greenfield – ciekawą pracę w jedynej w Europie fabryce produkującej baterie litowo-jonowe na skalę masową
  • możliwość rozwoju oraz awansu na stanowisko starszego operatora produkcji
  • stabilną pracę w profesjonalnym zespole, gdzie ceni się zaangażowanie
  • przyjazne warunki pracy w bezpiecznym środowisku produkcyjnym
  • zdobycie cennego doświadczenia w rozwijającej się międzynarodowej firmie, dbającej o ekologie

    Dodatkowo możesz skorzystać z naszego systemu rekomendacji pracowników!

Rekomenduj i zdobądź 500 zł za każde polecenie!!!

Wyślij sms o treści reko na numer +48 881 948 827, aby dowiedzieć się więcej.

Nie zapomnij opowiedzieć o tym swoim znajomym!

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas :)

Opowiem Tobie o szczegółach pod numerem 881 948 827 (Paweł)