Magazynier, praca na jedną zmianę

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.02.2022

Magazynier

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Naszym Klientem jest firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży artykułów okolicznościowych. Jeśli szukasz pracy, która będzie satysfakcjonująca i skoncentrowana na zespole - zgłoś się już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Komornik

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • zbieranie zamówień za pomocą skanera,
  • składanie i pakowanie zamówień,
  • rozładunek i załądunek dostaw.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • gotowości do pracy chodzącej,
  • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:00,
  • chęci do podjęcia długofalowej współpracy,
  • pozytywnej energii i motywacji do działania.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • umowę o pracę tymczasową ze stawką 24 zł brutto na godzinę,
  • premię frekwencyjną, dodatek do dojazdu i inne benefity pozapłacowe.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Gi Group Sp z o.o., ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, NIP: 954-24-40-042
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:   Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE   Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą              w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.    W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE   Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.   https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-rekrutacja/ https://pl.gigroup.com/klauzula-informacyjna-marketing/
Miejsce pracy
  • Komorniki pow. poznański, Wielkopolskie
Wynagrodzenie
  • 23 - 24 PLN / h brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)