Specjalista ds. personalnych

Uppeo s.c.

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Uppeo Professional Recruitment to agencja rekrutacyjna / headhunterska z Katowic. Pozyskujemy kandydatów na stanowiska specjalistyczne, średniego oraz wyższego szczebla zarządzania. Procesy rekrutacyjne realizujemy na potrzeby polskich oraz zagranicznych pracodawców w branżach: SSC/BPO, Finance & Accounting, Call Centres & Help Desks, HR & Administration, Engineering & Logistics oraz Marketing & Sales.

Specjalista ds. personalnych (M/K)
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

- budowanie wizerunku firmy i utrwalanie go zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji,
- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji personalnej,
- zarządzanie oraz nadzór nad danymi dotyczącymi: czasu pracy, absencji, terminowości realizowanych badań lekarskich,
- realizacja procesów rekrutacyjnych na podstawie bieżących potrzeb kadrowych,
- prowadzenie spraw pracowniczych zgodnie z przepisami prawa pracy,
- koordynowanie zatrudniania cudzoziemców zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- aktywne wspieranie menedżerów w podejmowaniu decyzji personalnych,
- reprezentowanie firmy poprzez uczestnictwo w wydarzeniach na lokalnym rynku pracy, m.in. udział w targach pracy.

Wymagania stanowiska

- doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
- praktyczna znajomość Prawa Pracy oraz zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi,
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
- doskonała organizacja pracy,
- umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów,
- duża samodzielność i kreatywność.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
- atrakcyjny system wynagradzania,
- prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin,
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
- kartę MultiSport,
- pakiet świadczeń socjalnych (premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników),
- premię frekwencyjną,
- dodatek stażowy,
- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży,
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- kursy językowe,
- elastyczny czas pracy.

Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie klauzuli do aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uppeo s.c. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. personalnych w Opolu. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem(-am) się z klauzulą informacyjną i został wobec mnie spełniony obowiązek art. 13 RODO.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kolejnymi rekrutacjami, prosimy o dodanie:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Uppeo s.c.

Wysyłając aplikację oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z naszą polityką prywatności.

Uppeo s.c. (nr cert. 22878) Ochrona danych osobowych:

Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)