Specjalista ds. obsługi placówek i projektów Katowice Centrum

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.02.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

CEL : Administrowanie realizowanymi projektami i Placówkami od strony wymogów formalnych, rozliczeń finansowych.

Zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z kierownikami Placówek, koordynatorami projektów i kadrą merytoryczną.
  • Odpowiedzialność za prowadzenie i zapewnienie sprawnego przepływu dokumentacji związanej z realizacją projektów, zadań m.in. opracowanie dokumentacji, utrzymywanie porządku, kompletowanie, segregowanie, archiwizowanie.
  • Przygotowywanie pism dotyczących realizacji projektu oraz wysyłka korespondencji.
  • Prowadzenie czynności z zakresu ochrony danych osobowych dla administrowanych zadań.
  • Odpowiedzialność za prawidłowość dokumentacji finansowo-księgowej obsługiwanych projektów,
  • Terminowe dostarczanie dokumentów do księgowości
  • Właściwe opracowanie dokumentacji finansowej
  • Prowadzenie ewidencji związanej z realizacją projektu,

Wymagania

  • Biegła obsługa komputera, w szczególności narzędzi programu Pakiet Office (WORD, Excel)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale administracyjnym
  • Prawo jazdy kat B (koniecznie)
  • Wykształcenie preferowane wyższe lub w trakcie studiów
  • Odpowiedzialność
  • Samodzielność
  • Wysoka kultura i rozwiniętem umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • praca 5 razy w tygodniu godz. 8:30 do 16:30
  • umowa o pracę, pełny etat, stałe godziny pracy
  • wsparcie lidera
  • szkolenia i warsztaty
  • pracę w miłej atmosferze z ludźmi z pasją

Miejsce pracy: Katowice Centrum

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez formularz rekrutacyjny na naszej stronie,

przekierowanie po kliknięciu w przycisk APLIKUJ.

  • Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów" 40-061 Katowice ul. Andrzeja 12a, NIP: 6342424781. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów" 40-061 Katowice ul. Andrzeja 12a, NIP: 6342424781 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)