Junior HR Specialist (Software House)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.02.2022

Specjalista ds. hr

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Od momentu założenia From Poland With Dev naszym celem jest stworzenie nowoczesnego software house, w którym zespół się rozwija i choć trochę zmienia ten świat na lepsze. Zależy nam na rozwoju w obszarze twardym i miękkim, pracujemy nad sprawnymi umiejętnościami komunikacyjnymi, pozwalającymi na bezkonfliktowe zrozumienie potrzeb - szczególnie klientów i product ownerów.

Stanowimy obecnie ok. 50-osobowy zespół programistów, designerów, testerów i innych specjalistów web/IT. Zajmujemy się głównie projektowaniem i tworzeniem aplikacji webowych, desktopowych i stron internetowych. Zarządzaniem developmentem zajmujemy się częściowo wewnętrznie, a częściowo pod kierownictwem klienta. Pracujemy aż w kilkunastu popularnych technologiach. 99% naszych usług to praca dla znajomych - dzięki temu nasi klienci nie są przypadkowi i mamy do nich duże zaufanie. Wśród nich są firmy USA - m.in. z doliny krzemowej oraz Austin, pracujemy również dla europejskich firm z Niemiec i UK.

Kogo szukamy:

Nasz zespół HR to świetne, luźne relacje i dużo ciekawych wyzwań, charakterystycznych dla rynku IT. W miarę rozrostu firmy, rośnie również nasz HR. Poszukujemy talentu, który chciałby rozwijać się w szerokim obszarze - zarówno twardego jak i miękkiego HR. Kogoś, szuka długotrwałego zaangażowania i chce współtworzyć naszą organizację, wkładając w to trochę swojego serca.

Nasze stanowisko to:

  • dołączenie do doświadczonego, 3-osobowego teamu HR (jest się od kogo uczyć - Aneta, Ela i Paweł)

  • doskonała, międzynarodowa kultura organizacyjna

  • rekrutowanie do prestiżowych projektów (pracujemy dla globalnych produktów)

  • możliwość wszechstronnego rozwoju - jednym z naszych celów jest identyfikacja i rozwój talentów pracowników.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie bazy kandydatów i utrzymywanie z nimi korespondencji

  • sourcing kandydatów za pomocą m.in. LinkedIn (dot. IT: Programistów, Analityków Biznesowych, Testerów, Product/Project Managerów)

  • wsparcie prowadzenia firmowych social media

  • pomoc w organizacji wybranych eventów firmowych

  • zadania z obszaru twardego, np. zarządzanie systemami wspomagającymi rekrutacje (ATS), dokumentowanie urlopów i udziału pracowników w firmowych benefitach

  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych.

Zadania - dla chętnych:

  • współodpowiadanie za team building i tworzenie dobrej atmosfery pracy (dbałość o retencję)

  • rozwój w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

  • rozwój w employer brandingu (zewnętrznym i wewnętrznym)

  • śledzenie trendów, wydarzeń branżowych.

Wymagania

  • zainteresowanie rozwojem w obszarze HR (w branży IT)

  • predyspozycje do nawiązywania relacji i budowania dobrej atmosfery

  • umiejętności techniczne w obsłudze systemów informatycznych (predyspozycje do nauki ATS, Google Workspace, Canva, MailChimp itp.)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • samoorganizacja, umiejętność samodzielnej realizacji zadań

  • mile widziane doświadczenie w: sourcingu, prowadzeniu interviews, employer brandingu.

Oferujemy

  • elastyczną i stabilną pracę

  • nowy sprzęt do wyboru i wsparcie ewentualnego domowego stanowiska pracy

  • work-life balance (m.in. płatny urlop przy B2B, MultiSport, becikowe, elastyczne godziny pracy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, eventy sportowe)

  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi (budżet integracyjny, lunche zespołowe i prezenty świąteczne)

  • umowę o Pracę (możliwość B2B)

  • pracę w biurze w Bielsku-Białej z możliwością pracy zdalnej 4 dni w tygodniu.

Zapraszamy! Napisz do Anety w razie pytań bądź wątpliwości.

  • Administratorem danych osobowych jest From Poland With Dev Paweł Kisiel 31-121 Kraków ul. Czysta 10/5, NIP: 9372585906. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez From Poland With Dev Paweł Kisiel 31-121 Kraków ul. Czysta 10/5, NIP: 9372585906 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 4 000 - 6 000 PLN / mies. netto Kontrakt B2B
  • 3 250 - 5 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)