WDROŻENIOWIEC / SERWISANT

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.02.2022

Wdrożeniowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Obecnie ponad 17 tysięcy pracowników tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne w pięciu dywizjach naszej korporacji: Metall, Controls, Defence, Aviations i Metering. Diehl Metering skupia specjalistyczną wiedzę potężnych graczy w branży pomiarowej. Nasze inteligentne rozwiązania zarządzania zasobami naturalnymi i energią pomagają naszym partnerom na całym świecie w ich efektywnym i rozsądnym wykorzystywaniu. Złóż aplikację w firmie Diehl i dołącz do grona osób tworzących fascynujące technologie. Znajdź z nami swoją wyjątkową scieżkę kariery zawodowej w dobrze prosperującym oraz zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie.

Osoba na tym stanowisku pracować będzie w dziale Customer Solution Center stanowiąc wsparcie techniczne wewnętrzne i zewnętrzne dla Działu Handlowego.

Zakres obowiązków

Pracując jako Wdrożeniowiec/Serwisant będziesz odpowiedzialny za:

  • wsparcie dla Działu Handlowego oraz klientów w zakresie doradztwa technicznego,
  • instalację, konfigurację, serwis oraz przeprowadzanie szkoleń dla klientów z zakresu oprogramowania i składowych elementów systemu zdalnych odczytów firmy Diehl Metering,
  • walidację oprogramowania oraz urządzeń systemowych grupy Diehl Metering,
  • reinstalację systemów operacyjnych z rodziny Windows, tworzenie kopii zapasowych,
  • opracowanie i walidację dokumentacji technicznej,
  • pomoc w instalacji i serwisie urządzeń i elementów sieci stacjonarnej.

Wymagania

Wyślij do nas swoją aplikację, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub średnie,
  • pracujesz co najmniej 3 lata w zawodzie związanym z informatyką, telekomunikacją, elektroniką,
  • znasz od strony administracyjnej systemy operacyjne rodziny Windows
  • znasz protokoły TCP/IP,
  • jesteś gotowy do wyjazdów służbowych i pracy w terenie, nie boisz się pracy na wysokości,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim,
  • umiesz współpracować z klientem, słuchać i selekcjonować wartościowe informacje,
  • umiesz pracować w zespole, pod presją czasu, koordynować wiele zadań jednocześnie,
  • chcesz poszerzać własne kompetencje,
  • znasz JavaScript - będzie to dodatkowy atut.

%MCEPASTEBIN%

Oferujemy

Nasza oferta obejmuje:

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i z nowoczesnymi technologiami z branży zdalnego odczytu liczników mediów,
  • udział w ciekawych projektach,
  • pracę w trybie help desk/teren oraz możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczny system czasu pracy,
  • profesjonalny system szkoleń przygotowujących do pracy,
  • możliwość nauki j. angielskiego za pomocą platformy e-learningowej,
  • dostęp do szkoleń na dedykowanej platformie,
  • spotkania integracyjne.

  • Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Diehl Metering Sp. z o.o. z siedzibą w Bażanowicach, ul. Cieszyńska 1a
    Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych z którym możesz się kontaktować pod adresem e-mail: iod-dmpl@diehl.com.
    Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celach:
    • przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz (podstawą prawną jest: w zakresie danych wskazanych w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa pracy - realizacja ciążącego na nas obowiązku prawnego wynikającego z przepisów prawa pracy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO, a w zakresie danych osobowych niewymaganych przepisami prawa - Twoja zgoda stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a RODO),
    • prowadzenia przyszłych rekrutacji, o ile wyrazisz na to zgodę (podstawą prawną jest: Twoja zgoda stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a RODO),
    • ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji (podstawą prawną będzie wówczas nasz prawnie uzasadniony interes polegający na możliwości dochodzenia przez nas roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami, stosownie do art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
    Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia, przy czym pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko którego dotyczy Twoje zgłoszenie rekrutacyjne będą przetwarzane przez okres pół roku, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 1 roku od przesłania zgłoszenia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody - do momentu jej cofnięcia, a gdy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w zakresie dochodzenia lub obrony roszczeń – przez okres 3 lat bądź dłużej jeżeli wynika to z przepisów prawa.
    Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom, które działają na nasze zlecenie, tj. dostawcom usług informatycznych, podmiotom świadczącym usługi rekrutacyjne, w tym dostawcom serwisów rekrutacyjnych on-line lub ogłoszeniodawcom oraz organom państwowym jeżeli zwrócą się do nas ze stosownym wnioskiem (np. sąd, prokuratura).
    Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania tych danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
    Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji. Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez przepisy Kodeku pracy oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.

    Możesz z łatwością cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobić prześlij email na adres: iod-dmpl@diehl.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

  • Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez Diehl Metering Sp. z o.o. z siedzibą w Bażanowicach, ul. Cieszyńska 1a, także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody w formularzu rekrutacyjnym/zamieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Diehl Metering Sp. z o. o. z siedzibą w Bażanowicach, ul. Cieszyńska 1a, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Miejsce pracy
  • Bażanowice pow. cieszyński, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)