Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.02.2022

Firma DURABLE wspiera poprzez inteligentne rozwiązania pomyślną pracę w dzisiejszym i przyszłym świecie. DURABLE posiada 100-letnie doświadczenie w profesjonalnej prezentacji i koncepcjach organizacyjnych, które są stosowane na całym świecie w wielu dziedzinach zawodowych. Zorientowana na przyszłość firma dostrzega trendy w pracy i opracowuje innowacyjne koncepcje na potrzeby zmieniającego się świata pracy. Produkty z kategorii Durable Premium charakteryzują się doskonałą jakością, wzornictwem i funkcjonalnością. Zakład DURABLE w Przecławiu (k. Szczecina) zatrudnia obecnie około 200 pracowników.

Do naszego zakładu w Przecławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. jakości

Miejsce pracy: Przecław

Region: zachodniopomorskie

Stanowisko objęte jest następującymi zadaniami:

  • Nadzór nad jakością produkcji i procesu oraz nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi
  • Rozpatrywanie reklamacji, przygotowywanie raportów i analiz
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników jakościowych
  • Tworzenie planów kontroli oraz dokumentacji procesowej i szkoleniowej
  • Zmianowy system pracy

Oczekujemy od Pani/Pana:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie
  • Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
  • Biegłej obsługi komputera, w tym pakietu Office (w szczególności Excel, Power Point)
  • Zdolności podejmowania szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałe niezgodności
  • Umiejętności analitycznego myślenia, systematyczności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Nowoczesne biuro
  • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, karta Medicover Sport, posiłki itp.)
  • Dofinansowanie do wypoczynku, bony z okazji świąt, paczki dla dzieci z ZFŚS;

Zapraszamy do składania CV wraz z następującą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Durable Sp. z o.o. z siedzibą Al. Kasztanowa 10, 72-005 Przecław, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.