Dyrektor generalny

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

zarządzanie i koordynacja pracą przedsiębiorstwa, zapewnienie funkcjonownia firmy, planowanie i opracowanie strategii rozwoju, nadzorowanie działań operacyjnych działów, nadzór nad właściwą gospodarką, mieniem firmy

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: bez znaczenia
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe, miele widziane prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość języków obcych Projekt Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie kwidzyńskim IV" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 5.1. Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych projekty Powiatowych Urzędów Pracy, Poddziałanie 5.1.2.- Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych. Grupę docelową w projekcie stanowią osoby pozostające bez pracy zarejestrowane w PUP Kwidzyn (z wyłączeniem osób przed ukończeniem 30 roku życia), należące co najmniej do jednej z poniższych grup: osoby w wieku 50 lat i więcej, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami osoby długotrwale bezrobotne osoby o niskich kwalifikacjach (osoba posiadająca wykształcenie na poziomie do ISCED 3 włącznie tj.: wykształcenie średnie zawodowe, ogólnokształcące, zasadnicze zawodowe oraz gimnazjalne i poniżej), imigranci (w tym osoby polskiego pochodzenia), reemigranci.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Kwidzyn pow. kwidzyński, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.