Operator stacji uzdatniania wody

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Nadzór eksploatacyjno-konserwacyjny nad pracą instalacji stacji uzdatniania wody.Prowadzenie bieżących remontów. Bieżące obserwowanie parametrów pracy stacji uzdatniania wody w systemie komputerowym. W razie potrzeby wprowadzenie zmiany ustawienia pracy urządzeń czy instalacji. Obchód wewnętrznej instalacji stacji uzdatniania wody oraz najbliższych obiektów oczyszczalni w ciągu zmiany niezależnie od pory dnia. Współpraca ze służbami elektrycznymi, monterami obchodowymi i remontowymi. Stanowisko samodzielne na II i III zmianie, na I zmianie w dni robocze nadzór mistrza i kierownika działu. Stanowisko jednoosobowe (możliwość przebywania w odosobnieniu przez kilka godzin niezależnie od pory dnia). Praca w systemie III zmianowym: 6-14,14-22,22-6.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
  • Uprawnienia: obsługa komputera
  • Inne wymagania: Odpowiedzialność, dyspozycyjność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków, komunikatywność. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Po okresie próbnym możliwośc stałego zatrudnienia.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Bogdanka pow. łęczyński, Lubelskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.