Specjalista oddział wsparcia i zabezpieczenia eksploatacji sprzętu opbmr (nr 0196)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.01.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Asystent zarządu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

1. Sporządzanie planów przedsięwzięć dyrektywnych oraz zleconych w zakresie zadań koordynowanych przez Oddział Wsparcia i Zabezpieczenia Eksploatacji Sprzętu OPBMR, zwany dalej Oddziałem.
2. Sporządzanie korekt centralnych planów rzeczowych oraz wniosków i propozycji zmian w planach finansowych dotyczących technicznych środków materiałowych
i sprzętu OPBMR w zakresie zadań koordynowanych przez Oddział.
3. Ewidencjonowanie potrzeb finansowych i logistycznych Oddziału w ramach pozyskiwania i planowania zasobów.
4. Monitorowanie wydatków finansowych oraz sporządzanie okresowych informacji dotyczących realizacji budżetu w zakresie technicznych środków materiałowych i sprzętu OPBMR koordynowanych przez Oddział.
5. Obsługiwanie systemów informatycznych wspomagających procesy planowania budżetowego technicznych środków materiałowych i sprzętu OPBMR.
6. Sporządzanie i aktualizowanie harmonogramów realizacji zadań w zakresie koordynowanym przez Oddział.
7. Udział w pracach komisji zajmujących się planowaniem i realizacją budżetu w zakresie OPBMR.
8. Współpraca z instytutami, grupami roboczymi realizującymi zadania, projekty i inne przedsięwzięcia z obszaru OPBMR.

Rodzaj umowy: umowa na okres próbny (docelowo umowa na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze czasu pracy).

Zatrudnienie: luty 2022 r.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
  • Inne wymagania: dodatkowe: 1. Preferowane min. 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. 2. Znajomość aktów prawnych regulujących planowanie i wykonywanie budżetu resortu obrony narodowej (RON): a. Decyzji Nr 412/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 20 października 2014 r. w sprawie systemu planowania zasobów, usług i robót budowlanych w resorcie obrony narodowej (w szczególności interpretacji Załącznika Nr 1 do decyzji); b. Decyzji Nr 202/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 23 czerwca 2016 r. w sprawie zasad opracowywania i realizacji centralnych planów rzeczowych (w zakresie Planu Modernizacji Technicznej). 3. Znajomość: a. technicznych środków materiałowych i sprzętu OPBMR będącego na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP, b. wytwarzania i obrotu mienia koncesjonowanego w zakresie technicznych środków materiałowych i sprzętu OPBMR, c. zarządzania, przechowywania i gospodarowania technicznymi środkami materiałowymi i sprzętem OPBMR, d. zagadnień związanych z pracą w pionie funkcjonalnym logistyki. 4. Wskazana znajomość zintegrowanego systemu informatycznego SAP, a szczególnie w zakresie możliwości zastosowania dostępnych funkcjonalności w części logistycznej oraz Systemu Obiegu Informacji Niejawnych SI ARCUS (system informatyczny służący przesyłaniu pism pocztą elektroniczną). 5. Umiejętność: a. interpretacji obowiązujących przepisów prawa w zakresie planowania i wykonywania budżetu RON oraz prowadzenia gospodarki w zakresie technicznych środków materiałowych i sprzętu Obrony Przed Bronią Masowego Rażenia (OPBMR), b. obsługi komputera - biegła znajomość pakietu biurowego MS Office, c. przygotowania i redagowania pism. 6. Samodzielność pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji. 7. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 534 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa 25% + dodatek za wysługę lat.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Bydgoszcz
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)