Elektryk/Elektromonter

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2022

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Zatrudnimy pomocników elektryka ( przyuczenie ) oraz elektryków i elektromonterów do układania instalacji elektrycznych i teletechnicznych.Umowa o pracę na pełen etat. Od poniedziałku do piątku w godzinach 7 - 15. Praca na terenie Goleniów, Szczecin, Stargard, Świnoujście.Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i zaangażowania 3000,00 do ponad 6000, 00 zł netto.

Zakres obowiązków

wykonywaniu instalacji elektrycznych:

  • wewnętrznych ( instalacje budynkowe, hale i magazyny )
  • zewnętrznych ( przyłącza energetyczne, linie kablowe, oświetlenie uliczne itp. )
  • w nowobudowanych lub remontowanych obiektach.

Wymagania

Nie wymagamy wiekiego doświadczenia, choć pomoże ono w rekrutacji.

Oferujemy

Kursy na uprawnienia SEP, podnosniki, minikoparki. Szkolenia niskoprądowe i teletechniczne.

  • Administratorem danych osobowych jest Zakład Robót Elektro-Energetycznych 72-100 Goleniów Bolesława Krzywoustego 20, NIP: 8560004351. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Robót Elektro-Energetycznych 72-100 Goleniów Bolesława Krzywoustego 20, NIP: 8560004351 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Goleniów pow. goleniowski, Zachodniopomorskie
Wynagrodzenie
  • 3 000 - 6 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.