Pakowacz słodyczy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.02.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

pakowacz słodyczy

  APN sp.z.o.o

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603.

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Veghel/Oss - Holandia
Przewidywany start: praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Pakowanie na taśmie różnego rodzaju słodyczy (cukierki, batoniki, żelki, gumy do żucia).

Wymagania

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat B oraz znajomość języków obcych.

Oferujemy

  • Stawka podstawowa: 11,25€ brutto (bez stawki wiekowej)
    plus stałe dodatki zmianowe: 1 zmiana 105%, 2 zmiana 115%, 3 zmiana 128%.

Po przepracowanych 200 godzinach: stawka podstawowa: 11,75€
Po przepracowanych 400 godzinach: stawka podstawowa: 12,25€

  • holenderską umowę o pracę,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
  • zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 105 euro/tydz.),
  • holenderskie ubezpieczenie (płatne 29,21 euro/tydz),
  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.
Miejsce pracy
  • Holandia
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)