TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2022

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

Zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania procesu produkcji i magazynowania poprzez naprawy, inspekcje oraz przeglądy maszyn i urządzeń,
  • dopuszczanie maszyn do ruchu po naprawie,
  • wnioskowanie o ustalanie odpowiednich działań korygujących oraz zapobiegawczych,
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Automatycznego Magazynu Wysokiego Składowania,
  • udział w zadaniach projektowych - współpraca z zespołem projektowym,
  • realizowanie powierzonych zadań bez usterek w uzgodnionym terminie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania

  • praktyczna znajomości budowy maszyn i urządzeń,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • wykształcenie min. średnie,
  • uprawnienia SEP E1, UDT (urządzeń transportu bliskiego oraz do pracy na wysokości).

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
  • pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie od 5000 zł brutto (w zależności od doświadczenia),
  • dodatkowo premie nawet do 500 zł
  • Administratorem danych osobowych jest Grupa Progres Sp. z o.o. 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 411, NIP: 5842739004. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)