Pracownik Produkcji Chwaszczyno

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków

PRACOWNIK PRODUKCJI
Lokalizacja: CHWASZCZYNO, UL.POLNA

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

  • pełne wdrożenie w nowe obowiązki - nie wymagamy doświadczenia
  • stałe godziny pracy pon-pt 8-16
  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Wymagania

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

  • pracami blacharsko-ślusarskimi
  • obsługą maszyn do produkcji kanałów wentylacyjnych
  • tworzeniem zamków blacharskich

Oferujemy

CZEGO OCZEKUJEMY OD IDEALNYCH KANDYDATÓW/KANDYDATEK:

  • sprawności fizycznej
  • chęci do pracy

Chętne osoby prosimy o przesłanie CV na adres gdansk@recrewhr.pl (w tytule nr ref. WEN/CHW)

  • Administratorem danych osobowych jest Recrew HR Sp Z o.o. 80-244 Gdańsk Al. Grunwaldzka 103A, NIP: 9571095978. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Recrew HR Sp Z o.o. 80-244 Gdańsk Al. Grunwaldzka 103A, NIP: 9571095978 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Chwaszczyno pow. kartuski, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)