OPERATOR/KA MASZYN- PRACUJESZ 14 DNI - ZARABIASZ JAK ZA CAŁY M-C!!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Szukasz pracy od zaraz lub zastanawiasz się nad zmianą obecnej?

Świetnie! Właśnie prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta i poszukujemy 30 kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

OM/02/2022/HUB

Miejsce pracy: Bielsko- Biała Wapienica/Mazańcowice

Zakres obowiązków

  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wyrobów

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym (12-godzinnym) 2 dni pracy, 2 dni wolnego, 3 dni pracy, 3 dni wolnego.
  • gotowość do podjęcia pracy w godzinach 06.00-18.00 i 18.00-06.00

Oferujemy

  • ciekawy system pracy - pracujesz tylko 14 dni
  • praca dla kobiet i mężczyzn
  • nadgodziny 100% płatne
  • premie i dodatki do wynagrodzenia
  • dopłatę do transportu (do 150 zł) lub bezpłatny dojazd do pracy z Cieszyna, Skoczowa
  • ubezpieczenie grupowe PZU, kartę sportową
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę dla kobiet i mężczyzn
  • przyjazną atmosferę

Ponadto pracując z nami:

  • masz umowę która liczy Ci się do stażu pracy
  • masz odprowadzane wszystkie składki na ubezpieczenie społeczne oraz zdrowotne
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Adecco Poland Sp. z o.o., Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa, NIP: 5260033950
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)