Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Opiekun

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

usługi asystenta będą w szczególności polegać na pomocy w wyjściu,powrocie lub dojazdach w wybrane przez osobę niepełnosprawną miejsce (np.dom,praca,placówki oświatowe i szkoleniowe,świątynie,placówki służby zdrowia i rehabilitacyjne,gabinety lekarskie i terapeutyczne,urzędy,znajomi,rodzina,instytucje finansowe,wydarzenia kulturalne,rozrywkowe,społeczne lub sportowe),pomocy w zakupach, załatwianiu spraw urzędowych, nawiązaniu kontaktu/współpracy z różnego rodzaju organizacjami, korzystaniu z dóbr kultury,wykonywaniu czynności dnia codziennego (w tym przez dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności także w zaprowadzaniu i przyprowadzaniu ich do lub z placówki oświatowej)

Wymagania

  • Inne wymagania: Do pracy na stanowisku asystenta osoby niepełnosprawnej wymagane są kwalifikacje w jednym z następujących kierunków:asystent osoby niepełnosprawnej,opiekun osoby starszej,opiekun medyczny,pedagog,psycholog,terapeuta zajęciowy,pielęgniarka,fizjoterapeuta lub 6 miesięczne udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym. Pracodawca oczekuje ponadto:sumienności,samodzielności, dobrej organizacji pracy,cierpliwości,życzliwości,wrażliwości,przyjaznego usposobienia, predyspozycji do pracy z osobami wymagającymi opieki.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 26 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł/godz.
Miejsce pracy
  • Bielsk Podlaski pow. bielski, Podlaskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.