Radca prawny

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.01.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

1. Udzielanie opinii prawnych w zakresie:
- służby wojskowej żołnierzy zawodowych,
- działalności socjalno-bytowej,
- zakresów obowiązków,
- prawa pracy, w tym sprawach dotyczących: wewnętrznych regulacji w oparciu o przepisy prawne (np. regulaminy, instrukcje, wytyczne, rozkazy itp.),
2. udzielania i realizacji zamówień publicznych,
3. obsługi prawnej i współpracy z Pionem Głównego Księgowego.
Pół etatu.
Oferta dostępna w sali E.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 261 651 055, e-mail (CV, listy motywacyjny oraz klauzula RODO): 4rblog.kadry@ron.mil.pl

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
  • Inne wymagania: wykształcenie: wyższe prawnicze, staż pracy: minimum 3 lata, Podstawowe wymagania: - znajomość prawa zamówień publicznych, - znajomość prawa pracy, - znajomość prawa administracyjnego, - znajomość postępowania cywilnego, - znajomość postępowania administracyjnego i sądowo-administracyjnego, - dobra znajomość obsługi komputera środowisko Windows, pakietów biurowych typu: Word, Excel, dodatkowe: - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, - posiadanie uprawnień rady prawnego, - redagowanie pism i wydawanie opinii prawnych, - przygotowywanie pism procesowych, - dokonywanie pisemnej interpretacji obowiązujących przepisów, - przeprowadzanie szkoleń, - biegła znajomość systemu informacji prawnej LEX, - mile widziane doświadczenie w pracy w organach administracji, - komunikatywność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + 10% premii regulaminowej + wysługa lat + 60% dodatku funkcyjnego
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.