Specjalista ds. Kadr i Płac

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022
Klient portalu

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków

Z związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: specjalisty ds. HR

Pracownik odpowiedziedzialny będzie za:

  • obsługę kadrowo-płacową pracowników firmy - prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami ( podmioty powiązane do 1000 pracownikow)

  • ewidencję i rozliczanie czasu pracy,

  • naliczenie wynagrodzeń zgodnie z zasadami kodeksu pracy i regulaminów wewnętrznych,

  • sporządzanie list płac, deklaracji podatkowych, sprawozdań oraz dokumentów rozliczeniowych (m.in. US,ZUS,PFRON, PPK )

  • przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej ZUS, deklaracji PIT i PFRON

  • sporządzanie oraz przekazywanie danych do instytucji zewnętrznych (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS)

  • monitorowanie terminów badań okresowych oraz szkoleń BHP

  • udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

    Wymagania

    • Min. 3-letnie doświadczenie we współpracy z kadrą managerską w ramach obszaru ZZL.
    • Umiejętność sprawnej obsługi komputera i programów z pakietu MS Office.
    • Praktyczna znajomość efektywnych metod pozyskiwania kandydatów.
    • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista .
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy .
    • Otwartość, komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • Możliwość pracy w dynamicznym zespole.

    • Umowa o pracę.
    • Możliwość rozwoju poprzez ciągłe podnoszenia kwalifikacji.
    • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
    • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
      Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
      Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Miejsce pracy
    • Bielsko-Biała
    Opublikowana
    Wygasła (3 miesiące)