Kierownik Księgowości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022
Klient portalu

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Firma zatrudni Kierownika działu księgowości

Zakres obowiązków

  • Organizacja i kierowanie działem księgowości w Spółkach ( 5 podmiotów powiązanych),
  • Terminowe zamykanie miesiąca do 15-tego następnego miesiąca za m-c poprzedni oraz przekazywanie kompletu wszystkich uzgodnionych kont księgowych do 30 następnego miesiąca za m-c poprzedni,
  • Prowadzenie całości spraw związanych z rachunkowością, zobowiązaniami podatkowymi ( prawidłowe obliczenie i sporządzanie JPK, prawidłowe obliczanie zaliczek podatku dochodowego, podatku dochodowego rocznego),
  • Nadzór nad przestrzeganiem instrukcji obiegu dokumentów oraz ich kontroli w zakresie gospodarki finansowej i kasowej,
  • Sprawowanie kontroli formalno-prawnej, merytorycznej i rachunkowej wszystkich dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe,
  • Osobista kontrola nad terminową regulacją zobowiązań publicznoprawnych (podatkowych, celnych, ubezpieczeniowych),
  • Nadzór sporządzaniem sprawozdawczości GUS zgodnie z obowiązującymi wzorcami i wymaganiami prawnymi,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Znajomości standardów rachunkowości polskiej
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Obsługa systemu Enova

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Miłą atmosferę
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)