Koordynator Projektów

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

HR INVEST

W związku z rozwojem naszego zespołu, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Rekrutacja pracowników na specjalistyczne stanowiska techniczne
  • Administracja biurowa, prowadzenie ewidencji faktur
  • Nadzór i organizacja podróży służbowych
  • Możliwość udziału w organizacji projektów szkoleniowych

Wymagania

  • Komunikatywność, przyjazne podejście do ludzi – dużo rozmawiamy z kandydatami i klientami
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (psychologia, socjologia lub mechanika i budowa maszyn)
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji, HR, branży technicznej
  • Inicjatywa, zaradność, umiejętność znajdowania rozwiązań do bieżących zadań
  • Znajomość MS Office, Word, Power Point, środowiska Windows 10
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozmowy telefoniczne i pisanie maili
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Stałe wynagrodzenie, premia roczna
  • Praca w zróżnicowanym 6 osobowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie zespołu w każdej potrzebie i inicjatywie - wszyscy mamy ten sam cel
  • Sporo zieleni w biurze. Możliwość dobrania własnej rośliny doniczkowej
  • Kawa z ekspresu, nielimitowane mleko, limitowane cukierki, okazjonalne ciastka
  • Zaplecze socjalne: lodówka, kuchenka, mikrofalówka. Sklep spożywczy naprzeciwko
  • Swobodna atmosfera pracy, brak dress code’u
  • Praca w okolicy Gdańskiego Portu Lotniczego - Miszewo. Dojazd z Gdańska Wrzeszcza autobus 126, z Gdyni Głównej autobus 29 + Z, Żukowo autobus Z
  • Administratorem danych osobowych jest HR INVEST 80-297 Banino Gdyńska 99, NIP: 8511570889. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR INVEST 80-297 Banino Gdyńska 99, NIP: 8511570889 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Miszewko pow. kartuski, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)