!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Programista (full stack developer)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Posiadamy 15-letnie doświadczenie jako integrator systemów sterowania do maszyn i linii produkcyjnych. Skupiamy się na zagadnieniach związanych z automatyką przemysłową. Zatrudniamy profesjonalistów w takich dziedzinach jak: projektowanie i programowanie układów automatyki, robotyka, inżynieria produkcji.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie, rozwój i testowanie aplikacji web - klienci przemysłowi

  • Modelowanie interfejsów użytkownika

  • Uczestniczenie w uruchomieniach tworzonych aplikacji u klientów firmy

Wymagania

  • Umiejętność programowania w językach obiektowych (.NET Core/C#),
  • Praktyczna znajomość technologii webowych (HTML5, CSS3, JavaScript/TypeScript, Angular 6+),
  • System kontroli wersji Git,
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL/PostgreSQL)
  • Dbałość o jakość kodu

    Mile widziane:

    Linux (Debian, Ubuntu)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatna opieka medyczna

  • Budżet na kursy i szkolenia

  • Udział w innowacyjnych projektach

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Centrum Inżynieryjne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Strażacka 81, 43-382 Bielsko-Biała, NIP: 9372549371
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji   Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Inżynieryjne sp. z o.o. sp.k. 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – biuro@cisc.com.pl, 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji 5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie  6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne 8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)