PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / AREA SALES REPRESENTATIVE

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2022

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Dirak Polska sp. z o.o. jest filią czołowego europejskiego producenta zamków, zawiasów oraz elementów wyposażenia obudów przemysłowych. Jako młody i ambitny zespół od 2019 roku dynamicznie rozwijamy naszą ofertę i obecność na polskim rynku. Poszukujemy osób zaangażowanych, dla których ważne jest zadowolenie z własnej pracy oraz dobro całej organizacji.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku B2B
  • Budować i dbać o relacje biznesowe z klientami
  • Budować pozytywny wizerunek i markę firmy
  • Udzielać fachowego wsparcia przy wyborze odpowiednich produktów lub rozwiązań
  • Sporządzać oferty
  • Raportować zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Rejon działania: Polska południowo-wschodnia

Wymagania

  • WYMAGANA znajomość branży i rynku obudów przemysłowych!
  • Zaangażowania w realizację wyznaczonych celów
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Łatwości nawiązywania kontaktów handlowych
  • Dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wymagane miejsce zamieszkania w którymś z wyżej wymienionych województw

Oferujemy

  • Samochód służbowy
  • Pracę zdalną
  • Pracę w zespole międzynarodowym
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Udział w budowaniu marki na polskim rynku
  • Administratorem danych osobowych jest DIRAK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 86-021 Osielsko Bydgoska 40, Żołędowo, NIP: 5542974994. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)