Manager

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Praca zdalna

BXB studio Bogusław Barnaś

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem pracowni BXB studio, oferujemy pracę dla Managera.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie harmonogramu projektów;

  • Zarzadzanie projektami oraz kontrola terminów;

  • Ocena potrzeb dotyczących zatrudnienia, rekrutacja, sporządzanie umów;

  • Wyznaczanie celów i bieżący monitoring efektywności;

  • Zarządzanie dokumentacją papierową i elektroniczną, tj. tworzenie, aktualizowanie, archiwizowanie;

  • Kontakty z partnerami zewnętrznymi, dostawcami towarów i usług oraz branżystami;

  • Współpraca z klientami;

  • Współudział w przygotowywaniu budżetów marketingowych, sprzedażowych oraz związanych z rozwojem firmy.

Wymagania

  • Duże doświadczenie;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność zarządzania zespołem i koordynowania wieloma projektami równocześnie;

  • Samodzielność, operatywność, inwencja i pomysłowość w działaniu;

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie/ B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość rozwoju.

Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)