SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2022

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Dołączysz do Nessi Team?

Nessi Sportswear to polska marka premium, która tworzy odzież dla kobiet. Stawiamy na autorskie wzory od polskich artystów i materiały wspierające sportowca. Prócz szerokiej gamy odzieży i dodatków sportowych, tworzymy również kolorowe ubrania casualowe o nieoczywistych krojach. Nessi to ludzie: stawiamy na ciągły rozwój i poszukujemy do naszego zespołu osób, które lubią kreatywne środowisko pracy, kolor oraz radość, jaką niesie sport.

Marketing masz w małym palcu, a planowanie komunikacji w różnych kanałach to Twój konik? A gdyby to mogła być nie tylko przyjemność, ale… praca? Brzmi dobrze! Pamiętaj, że mamy swoje zasady. Jakie?

Bumerang nie może kojarzyć Ci się tylko z Australią! ;-) Jeśli dzięki Tobie nikt nigdy nie wklei „how-do-you-do-fellow-kids-meme.jpg” w komentarzu pod naszym postem, wchodzimy w to! Musisz też dobrze czuć się w social mediach i z zaciekawieniem śledzić trendy. Co jeszcze będzie dla nas atutem?

Całkiem możliwe, że czujesz sport, modę i kochasz kolor. Wiesz też, że całą komunikację marki zaplanujesz systematycznie i precyzyjnie. Jeśli przy tym bez zastanowienia przekładasz swoje myśli na język internetu i tworzysz angażujący kontent… aplikuj!

Zakres obowiązków

  • współtworzenie i wdrażanie strategii komunikacji we wszystkich kanałach dla marek Nessi i Issen;
  • pomoc w rozwijaniu marki Nessi w internecie i nie tylko;
  • obsługa social mediów;
  • rozwianie komunikacji na nowe kanały m.in. Tik Tok i YouTube;
  • proponowanie i wdrażanie niestandardowych działań marketingowych;
  • wsparcie w analizowaniu statystyk, przygotowywaniu raportów i rekomendacji.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku: doświadczenie w pracy dla marki premium będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość mediów społecznościowych;
  • zainteresowanie sportem i/lub modą;
  • systematyczność i odpowiedzialność;
  • kreatywne pomysły na wykorzystanie nowych kanałów komunikacji;
  • lekkie pióro oraz umiejętność tworzenia wideo i grafik (np. Canva);
  • poszukiwanie inspiracji i umiejętność tworzenia nieszablonowych rozwiązań;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy;
  • rozwój zawodowy – szkolenia, kursy oraz realny wpływ na strategię i rozwój marki Nessi;
  • brak dress code’u;
  • atmosferę pracy opartą na otwartości, szacunku, profesjonalizmie i życzliwości;
  • zniżki na firmowe produkty;
  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • kawę/herbatę/napoje.
Miejsce pracy
  • Kęty pow. oświęcimski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)