!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Mechanik Utrzymania ruchu (możliwość przyuczenia do zawodu)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

   B&B Komplex Sp.z o.o. z siedzibą w Krakowie działa nieprzerwanie od 1989r.
Zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców w zakresie montażu Stacji Transformatorowych, instalacji i pomiarów elektrycznych, klimatyzacji, wentylacji, okablowania strukturalnego, modernizacji rozdzielnic i utrzymania ruchu. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, wyposażeniem i zapleczem technicznym wymaganym do prowadzenia robót instalacyjnych.
Realizujemy usługi w obiektach przemysłowych, biurowych, usługowych i budownictwie mieszkaniowym
Posiadamy niezbędne kwalifikacje i odpowiednie uprawnienia co jest gwarancją rzetelnej i terminowej realizacji powierzonych nam prac.

To co nas wyróżnia to wiedza, profesjonalizm i doświadczenie .

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mechanik Utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • Naprawa maszyn i urządzeń linii produkcyjnych.
  • Usuwanie powstałych awarii i rozwiązywanie problemów.
  • Przygotowywanie , przezbrajanie i ustawienia maszyn.
  • Odpowiedzialność za narzędzia i magazynek oprzyrządowania .
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Uprawnienia SEP do 1KV mile widziane.
  • Wiedza techniczna w zakresie mechaniki , elektroniki, elektryki.
  • Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę ).
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez różnego rodzaju szkolenia.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

    W razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny: 12 617-81-48
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)