Pracownik produkcji | Produkcja sałatek

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.02.2022

Administrator IT

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- Sortowanie i obróbka surowców na liniach produkcyjnych, - Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem, - Mieszanie półproduktów zgodnie obowiązującymi recepturami,- Kontrola parametrów jakościowych w trakcie procesu pakowania, - Praca zgodnie z obowiązującymi standardami higieny zakładowej i BHP, - Stanowisko pracy i zakres obowiązków zależne do posiadanych kwalifikacji.

Wymagania

- Bez wiekowych ograniczeń, mężczyźni, kobiety, pary.- Zdolności manualne- Gotowość pracy w systemie 4- brygady, również w weekendy- Ważne badanie sanepid

Oferujemy

- Umowę o pracę tymczasową - Atrakcyjne wynagrodzenie - Dopłata za system 4- brygadowy - Nadgodziny i zmiany nocne zgodnie z KP- Premia frekwencyjna - Przyjemna praca
Miejsce pracy
  • Legnica
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.