Pracownik do Biura Obsługi Klienta e-sklepu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.03.2022
MIHAS

Inny

Umowa o pracę

CASE.PL oraz upominki.pl - poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Niebylec
Liczba miejsc: 1

Zakres obowiązków:

• obsługa (e-mail oraz telefoniczna) po sprzedażowa
• dbanie o dobre relacje z klientami
• przyjmowanie zamówień telefonicznych od klientów
• odpisywanie na maile oraz odbieranie telefonów

Wymagania

• zaangażowanie i dokładność
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywność
• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
• biegła obsługa komputera

Oferujemy

• Umowa o pracę
• Niezbędne narzędzia pracy
• Szkolenie z zakresu obowiązków
• 8-godzinny / 5-dniowy tydzień pracy od 7.00 do 15.00
• ogrzewane i klimatyzowane biuro

Wymagane dokumenty:
CV
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail @ z dopiskiem:
OBSŁUGA KLIENTA + zgoda na przetwarzanie danych.
Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w CV:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”
Miejsce pracy
  • Niebylec pow. strzyżowski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.