!function (f, b, e, v, n, t, s) {if (f.fbq) return;n = f.fbq = function () {n.callMethod ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments)};if (!f._fbq) f._fbq = n;n.push = n;n.loaded = !0;n.version = '2.0';n.queue = [];t = b.createElement(e);t.async = !0;t.src = v;s = b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t, s)}(window, document, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '303246673786053'); fbq('track', 'PageView'); !function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Event Sport Operator

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.02.2022

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

W IMG Arena sport jest wpisany w nasze DNA.

W IMG Arena Sports Services na pierwszym miejscu stawiamy ludzi oraz ich pasję do nowoczesnych technologii i sportu. W naszej pracy tworzymy systemy do zbierania danych i zarządzania rozgrywkami sportowymi - najwyższej klasy dedykowane oprogramowania dla tenisa i golfa. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce i jedną z trzech największych na świecie, która tworzy oraz wdraża takie rozwiązania IT w obszarze profesjonalnego sportu.

Nasz zespół to nasza siła! Tworzą go ludzie, którzy są profesjonalistami w swojej branży oraz pasjonatami sportu i nowych technologii, którzy ciągle chcą się uczyć i rozwijać. Przede wszystkim jednak są ludźmi, z którymi świetnie się pracuje i na których zawsze można polegać.

Zakres obowiązków

  • obsługa techniczna wydarzeń sportowych - streaming do sieci wydarzeń sportowych LIVE, montaż oraz demontaż sprzętu na wydarzeniu
  • nadzorowanie dedykowanych systemów podczas obsługiwanych turniejów
  • współpraca z organizatorami wydarzeń sportowych

Wymagania

  • jesteś dyspozycyjny i liczne wyjazdy zagraniczne (Europa, Afryka, USA, Bliski Wschód) nie stanowią dla Ciebie problemu
  • jesteś dobrze zorganizowany i potrafisz pracować w zespole
  • zagadnienia sieci komputerowych nie są Ci obce
  • posiadasz doświadczenie w pracy jako elektronik/serwisant/support IT
  • twój angielski jest komunikatywny
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • świetną atmosferę pracy
  • współpracę z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania
  • bliski kontakt ze sportowcami światowego formatu i udział w międzynarodowych, niepowtarzalnych wydarzeniach sportowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość pracy w języku angielskim
  • stałe zatrudnienie (UoP) w międzynarodowej organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa, premie uznaniowe oraz diety)
  • Proszę w dokumentach aplikacyjnych zamieścić poniższą klauzurę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Miejsce pracy
  • Gliwice
Wynagrodzenie
  • 3 300 - 8 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)