KSIĘGOWY/A

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.03.2022
Goldmine Work Sp. z o.o.

Księgowy

Umowa o pracę

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWEGO

Miejsce pracy: Nowe Czarnowo
[To tylko 30 km od Szczecina]

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-sporządzanie dokumentacji rozliczeniowych,
-rozliczenia podatkowe,
-raporty GUS, NBP i inne,
-prowadzenie rejestrów i zestawień księgowych,
-kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi,
-weryfikacja i uzgadnianie sald,
-współtworzenie i monitorowanie procedur wewnętrznych.

WYMAGANIA:
-wykształcenie minimum średnie, mile widzialne wyższe ekonomiczne,
-doświadczenie w dziale finansowo-księgowym minimum 1 rok,
-bardzo dobra znajomość MS Office,
-wiedza z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości,
-dokładność, sumienność i poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę

OFERUJEMY:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach,
-pozytywną atmosferę pracy
Miejsce pracy
  • Gryfino pow. gryfiński, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)