Pracownik Sali Zabaw

Amazonia Centrum Zabaw dla Dzieci
  • Bolesławiec, dolnośląskie pow. bolesławiecki

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko

Pracownik Sali Zabaw ‍

Pracujesz tylko 15 dni w miesiącu !!!
2 dni pracy - 2 dni wolne

Od kandydatów oczekujemy :
- zaangażowania i chęci do pracy
- optymizmu , zamiłowanie do pracy z dziećmi
- kreatywności, pomysłowości , uśmiechu
- odpowiedzialności , sumienności,
- wysokiej kultury osobistej ,
zdolności manualne, kreatywności, pozytywnej energii , pogodnego charakteru
- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi lub w obsłudze klienta
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość jej wyrobienia

Zakres obowiązków:
- organizacja i prowadzenie ciekawych form spędzania czasu wolnego
- umiejętność organizowania gier i zabaw dla dzieci,
- malowanie twarzy (zapewniamy szkolenie)
- modelowanie balonów (zapewniamy szkolenie)
- zabawa poprzez taniec
- udział w strategii rozwoju firmy
- prowadzenie raportów
odpowiedzialność za zaopatrzenie

Oferujemy

umowę o pracę na cały etat
atrakcyjny sposób wynagrodzenia - stała stawka godzinowa plus duże premie wynikowe
wynagrodzenie od 3000 zł brutto do 5000 zł brutto
udział w szkoleniach wewnętrznych
miłą atmosferę pracy w młodym zespole

‍ Lubisz pracę z dziećmi ? Ta oferta jest dla Ciebie ‍‍

CV można wysyłać w wiadomości prywatnej bądź osobiście dostarczyć do Amazonii ‍
ulica Sierpnia 80 nr 18 ; Bolesławiec

Prosimy o dopisanie do swojego CV następującej formuły : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Muscleffect Kamila Czech w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zespół Amazonia Centrum Zabaw dla Dzieci
Dodana
Wygasa (za 5 dni)