Kierownik budowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową; organizowanie oraz koordynowanie budowy zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót; kontrolowanie podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP; prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej ; koordynowanie prac podwykonawców wszystkich branż i specjalności ; sporządzanie rozliczeń, harmonogramów, programów jakości robót.
Praca na terenie woj. świetokrzyskiego.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń, prawo jazdy kat B, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność zarządzania projektami inwestycyjnymi, znajomość programu Norma Pro, znajomość pakietu MS Office, obsługa programu AutoCad, dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność, znajomość BHP na budowie, samodzielność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 8 000 - 13 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Jędrzejów pow. jędrzejowski, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)