DOSTAWCA SKLEPU CCC (PRACA W XPRESS DELIVERY)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.02.2022

Kurier

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

UDriver sp z o.o.

Jesteśmy Partnerem flotowym największych firm działających na polskim rynku w oparciu o aplikacje przewozowe, w tym m.in. Uber, Uber Eats. Działamy we wszystkich miastach obsługiwanych przez aplikacje, dzięki czemu mozemy zapropnować naszym kierowcom i dostawcom najlepsze warunki i liczne zniżki na ubezpieczenie, części samochodowe i paliwo.

Wybierz polecanego partnera i zacznij już dziś!

UDriver.pl

PRACA - kurier/dostawca Xpress delivery. Dostarczanie zakupów ze sklepu CCC.

Zakres obowiązków

▶️ JAK WYGLĄDA PRACA W XPRESS DELIVERY?

Aplikacja Xpress delivery to nowość na polskim rynku, która obsługuje dostawy e-commerce!

Klient zamawia i opłaca zakupy na stronie danego sklepu, sklep pakuje zamówienie i nakleja etykietę przewozową z kodem QR, a kurier odbiera je, sczytuje i przewozi do klienta.

▶️ JAK ZACZĄĆ?

Kurier musi być pełnoletni i posiadać (lub pożyczyć) środek transportu (rower, skuter, samochód).

Jedyne, czego jeszcze potrzebuje, to partner - taki jak UDriver! W UDriver zatrudniamy dostawców dla Xpress delivery. Gwarantujemy terminowe wypłaty co 2 tygodnie, stałą pomoc supportu oraz bonusy.

Wymagania

▶️ ILE BĘDZIESZ PRACOWAĆ?

Ile chcesz! Dosłownie. Na razie odnotowujemy niewiele zleceń, a więc potraktuj tę pracę dorywczo.

Oferujemy

▶️ ILE ZAROBISZ?

Za kazde zrealizowane zamówienie zapłacimy Ci az 20 zł. W podsumowaniu miesięcznym możesz liczyć na kilka tysięcy złotych, zależnie od Twojej dyspozycyjności oraz chęci do pracy.

▶️ JAK WYGLĄDA ROZLICZENIE?

Wynagrodzenie otrzymujesz co 2 tygodnie na swoje konto bankowe.

Pamiętaj też, że na każdym etapie pracy będziemy Cię wspierać jako support na infolinii, mailowo, przez messenger i w naszym biurze stacjonarnym.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Udriver sp. z o.o., 02-001 Warszawa, Al. Jerozolimskie 81/7, NIP: 7010896409
    Moje dane osobow- przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Udriver sp. z o.o., 02-001 Warszawa, Al. Jerozolimskie 81/7, NIP: 7010896409zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 24 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kielce
Wynagrodzenie
  • 21 - 57 PLN / h brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)