AUTOMATYK

Ogłoszenie na stanowisko AUTOMATYK - LAMINTEX sp. z o.o.

   LAMINTEX sp. z o.o.

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje do pracy na stanowisko

AUTOMATYK

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych, sterowników PLC oraz falowników
  • Udział w przeglądach i serwisach maszyn
  • Sporządzanie raportów z napraw i serwisów
  • Kontrola i nadzór nad stanem maszyn
  • Zapewnianie bezawaryjne pracy maszyn
  • Udział w montażach i uruchomieniu nowych maszyn
  • Wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe np.: automatyka, robotyka, mechatronika
  • Wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników i innych urządzeń
  • Wiedza z zakresu obsługi i programowania sterowników PLC oraz paneli HMI
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej
  • Znajomość zagadnień z obszaru pneumatyki i hydrauliki
  • Znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie średnio zaawanasowanym)
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

•  atrakcyjne wynagrodzenie
•  umowę o pracę na pełny etat
•  możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
•  przyjazną atmosferę

Wszystkie oferty pracy firmy

Klauzula informacyjna:

Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji,  zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LAMINTEX Sp. z o.o. z siedzibą 33-300 Nowy Sącz, ul. Węgierska 78, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny itp.) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez LAMINTEX Sp. z o.o. (na podstawie art. 7 uts. 1 RODO). Jestem świadoma/y prawa dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: info@lamintex.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.
Miejsce pracy:
Nowy Sącz
Zawód:
Automatyk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
14.01.2022
Wygasa:
13.02.2022

Adres firmy

Węgierska 78, 33-300 Nowy Sącz
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Interkadra Spółka z o.o. Centrum Rekrutacyjne w Krakowie

Automatyk

Automatyk umowa o pracę
Dębica
13-01-2022
Maciej Suchecki DS-Technic Automatyka Przemysłowa

Inżynier Automatyk - Robotyk