Magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.02.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Magazynier

EXCELLENT

Firma z kapitałem polskim, działająca w branżach: wyposażenie łazienek/kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz szkło budowlane. Producent – dystrybutor krajowy - eksporter – importer - obecny od 30 lat na rynku polskim oraz zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników.

EXCELLENT Spółka Akcyjna

z siedzibą w: Podłęże 662 k/Krakowa

poszukuje kandydatów

na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Magazyn Wyposażenia Łazienek - Centrum Logistyczne 7R – Park Gdańsk II, ul. Magnacka 37, 80-180 Kowale

Zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
  • przyjmowanie, wydawanie oraz inne operacje magazynowe zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • kontrola towarów pod kątem jakościowym oraz ilościowym podczas przyjęcia oraz wydawania,
  • kompletowanie zamówień,
  • bieżące prace porządkowe w magazynie,
  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy,
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy magazynowej wysokiego składowania,
  • doświadczenie w obsłudze systemu WMS oraz terminali mobilnych – mile widziane,
  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • rzetelność, dokładność, terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Firmie, w której:

  • pracownicy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę, zgodnie z kodeksem pracy,
  • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat, a każdy pracownik wykonujący rzetelnie swoje obowiązki ma gwarancję pracy,
  • przestrzega się zasady równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym
  • dajemy możliwości rozwoju - w grupie pracowników magazynów prawie wszyscy kierownicy i brygadziści to awans naszych pracowników

      Ponadto:
    • pełny etat, 40-godzinny tydzień pracy, 8godzin/dobę, praca w systemie jednozmianowym, wolne weekendy
    • wynagrodzenie zgodne z wymaganiami rynku pracy,
    • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym magazynie wysokiego składowania,
    • opieka medyczna - maksymalny pakiet, dofinansowanie do kart multisport, spotkania integracyjne (poza okresem pandemii),
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Miejsce pracy
  • Kowale pow. gdański, Pomorskie
Wynagrodzenie
  • 4 300 - 5 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)