Terapeuta pedagogiczny/prowadzący zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Niepubliczne Placówki Oświatowe JONATAN

Podążamy za dzieckiem wspierając je w trudnej wędrówce edukacyjnej.

Placówki Oświatowe Jonatan od ponad 10 lat zajmują się opieką oraz edukacją dzieci na różnych szczeblach rozwoju. Prowadzimy żłobek, przedszkola, szkoły podstawowe i nadal się rozwijamy. Obecnie zatrudniamy ponad 300 fantastycznych pracowników, oferując im wiele możliwości rozwoju kariery.

Szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

    • prowadzenie zajęć z terapii pedagogicznej/prowadzenie zajęć korekcyjno-kompensacyjnych
    • przeprowadzanie diagnoz,
    • opracowywanie i aktualizacja indywidualnych programów terapii,
    • udział w spotkaniach specjalistów i zespołów wychowawczych,
    • konsultacje z rodzicami.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (studia licencjackie lub magisterskie) z terapii pedagogicznej
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • empatia w pracy z dziećmi,
  • pozytywne i odpowiedzialne nastawienie do pracy,
  • chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie i pewnego pracodawcę, (cały etat)
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu zawodowego,
    • przyjazną atmosferę pracy.
    • praca od 1.02.2022
Wszystkie oferty pracy firmy
Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa JONATAN 43-300 Bielsko-Biała ul. Błękitna 14, NIP: 5472123913. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Placówka Oświatowa Jonatan s.c. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Zawód:
Terapeuta
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
14.01.2022
Wygasa:
28.01.2022

Adres firmy

Błękitna 14, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY / OPIEKUN

DZIENNY DOM POMOCY W OŚWIĘCIMIU
Terapeuta umowa o pracę pełny etat
Oświęcim
03-01-2022

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ / INSTRUKTOR ZAWODU

Fundacja im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej
Kraków