Blacharz samochodowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.02.2022

Blacharz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Auto Broker Sp. z o.o.

Firma Auto Broker Sp. z o.o. należąca do jednej z największych Grup Dealerskich w Polsce, poszukuję Kandydatów do pracy w charakterze:

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków

  • Samodzielna naprawa i wymiana elementów blacharki samochodowej powstałych w wyniku szkód komunikacyjnych
  • Przycinanie, kształtowanie, łączenie i montowanie elementów z blachy
  • Przygotowywanie części pod lakierowanie
  • Ustalanie listy uszkodzonych części, kontrola nowych części
  • Wykorzystywanie w pracy nowoczesnych technologii i sprzętu
  • Dbałość o estetykę oraz jakość wykonanych prac

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Znajomość techniki motoryzacyjnej oraz rynku samochodowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku blacharz samochodowy

Oferujemy

  • Przyuczenie do zawodu i zdobycie doświadczenia
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Administratorem danych osobowych jest Auto Broker Sp. z o.o. 20-209 Lublin Mełgiewska 10, NIP: 9462374745. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Broker Sp. z o.o. 20-209 Lublin Mełgiewska 10, NIP: 9462374745 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Lublin
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)