ZEGARMISTRZ

Ogłoszenie na stanowisko ZEGARMISTRZ - Wrzeciono Czasu

Firma Wrzeciono Czasu - serwis i sprzedaż luksusowych szwajcarskich zegarków w związku z rozwojem swojej sieci serwisowej poszukuje w swoim serwisie w Warszawie osoby na stanowisko:

Zegarmistrz

www.wrzecionoczasu.pl

Zakres obowiązków:

  • praca w zespole
  • rozwijanie technik serwisowych wielu szwajcarskich marek zegarkowych

Stanowisko zostanie dopasowane w zależności do umiejętności oraz doświadczenia.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe mile widziane,
  • zdolności manualne,
  • otwarta głowa i zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista i pracy,

mile widziane:

  • doświadczenie w naprawie mechanizmów zegarmistrzowskich
  • umiejętność wymiany baterii
  • skracania/wydłużania bransolet itp.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w przyjaznym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej branży

Wszystkie oferty pracy firmy
Wrzeciono Czasu

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Wrzeciono Czasu 09-410 Płock Szlachecka 110, NIP: 7741701277. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wrzeciono Czasu 09-410 Płock Szlachecka 110, NIP: 7741701277 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Warszawa
Zawód:
Zegarmistrz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
14.01.2022
Wygasa:
13.02.2022

Adres firmy

Szlachecka 110, 09-410 Płock
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ZEGARMISTRZ/POLERNIK

Zegarmistrz umowa o pracę pełny etat
Płock
Warszawa

14-01-2022