Inżynier procesu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.02.2022

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy producentem drewnianych podłóg o zasięgu międzynarodowym. Nasza firma zatrudnia blisko 400 pracowników. Stawiamy na nowoczesność i wysoką jakość, jednocześnie dbając o bezpieczne warunki pracy. Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak np. „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej 2017 r.” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

Stanowimy zespół zaangażowanych, pełnych optymizmu i zapału ludzi. Cenimy kreatywność, niestandardowe spojrzenie na świat, precyzję i entuzjazm.

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

Nr ref.: RZ/TECH/01/2022

Miejsce pracy: Jasło

Zakres obowiązków

KLUCZOWE ZADANIA:
Nadzór technologiczny nad podległymi liniami produkcyjnymi,
Wdrażanie metodologii LEAN zgodnie z założonym planem,
Inicjowanie oraz wdrażanie udoskonaleń w procesach produkcyjnych, a także maszynach, urządzeniach i stanowiskach pracy
Ciągłe ulepszanie w zakresie jakości oraz produktywności na przydzielonych liniach produkcyjnych,
Optymalizacja layoutu hali produkcyjnej/linii produkcyjnych,
Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,
Wdrażanie nowych wyrobów,
Nadzór nad dokumentacja technologiczną.

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA:
Wykształcenie techniczne (zarządzanie produkcją lub pokrewne),
Posiadanie wiedzy z zakresu procesów produkcyjnych,
Praktyczną wiedza nt. zasad LEAN Manufacturing,
Mile widziana znajomość języka angielskiego,
Zdolności organizacyjne, pomysłowość, inicjatywa i umiejętność współpracy,
Umiejętności planowania i realizowania działań.

Oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Proces wdrożenia od firmy oraz wsparcie ze strony współpracowników,
Profesjonalne narzędzia pracy,
Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
Współpracę z wieloma specjalistami,
Różnorodnosć zadań,
Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy indywidualnej i zespołowej,
Pakiet socjalny: świadczenia oraz paczki w okresie świątecznym,
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną,
Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active,
Możliwość zakupu wyrobów firmy na preferencyjnych warunkach.

  • Administratorem danych osobowych jest Baltic Wood SA 38-200 Jasło Fabryczna 6a, NIP: 6871626585. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Wood SA 38-200 Jasło Fabryczna 6a, NIP: 6871626585 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Jasło pow. jasielski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)