Asystent biura

Ogłoszenie na stanowisko Asystent biura - WEB SOLUTION

WEB Solution to firma dostarczająca nowoczesne oprogramowanie oraz e-usługi do gmin oraz miast w zakresie gospodarowania odpadami, ochrony środowiska oraz gopodarki obiegu zamkniętego. Usługi nakierowane są również na edukację mieszkańców w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami (zero waste).

www.ecoharmonogram.pl

Zakres obowiązków:

  • Pomoc klientom w obsłudze portalu internetowego (wprowadzanie, edycja treści).
  • Przyjmowanie zgłoszeń od klientów telefonicznie oraz e-mailowo.
  • Wprowadzanie zgłoszeń do systemu oraz zarządzanie nimi.
  • Praca z prostymi dokumentami Excel, Word.
  • Aktualizacje treści strony internetowej.
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych.
  • Kontakt z klientem (telefoniczny, spotkania online)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Umiejętność obsługi komputera oraz popularnych programów komputerowych (Word, Excel, Power Point),
  • Samodzielność, dobra organizacja własnej pracy,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność, predyspozycje do pracy z klientem oraz w zespole,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Pozytywne nastawienie :)

Mile widziane

  • Znajomość tematyki „zero waste”,
  • Znajomość podstaw obsługi wordpress

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki (3000 - 5000 zł netto)
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • Firmowy laptop, telefon
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • Przyjazna atmosfera pracy
Wszystkie oferty pracy firmy
WEB SOLUTION

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest WEB SOLUTION 44-240 Żory Graniczna 7, NIP: 6511627921. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WEB SOLUTION 44-240 Żory Graniczna 7, NIP: 6511627921 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Żory
Zawód:
Asystent
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
4600-7800 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
14.01.2022
Wygasa:
13.02.2022

Adres firmy

Graniczna 7, 44-240 Żory
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
MCD ELECTRONICS Sp. z o. o.

Asystent/ Asystentka w dziale pomp ciepła

Asystent umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Żywiec