Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.02.2022

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier / Operator (k/m)

Work place: Białystok, Zaścianki, Grabówka, Sobolewo

Region:Podlaskie

Numer ref.: a0t6N000000p1H7QAI

Opis stanowiska:
  • rozładunek i załadunek samochodów z wyrobami hutniczymi,
  • weryfikacja dostaw z dokumentacją magazynową,
  • rozkładanie wyrobów hutniczych w regałach,
  • przygotowywanie i konfekcjonowanie,
  • oznaczanie wyrobów hutniczych dla klientów,
  • cięcie wyrobów hutniczych.
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 1-zmianowym (07:00-15:00, 08:00-16:00),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i uprawnienia UDT.
Oferujemy:
  • miejsce pracy Białystok,
  • zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 3800 brutto miesięcznie,
  • pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • do 8,5% premii,
  • nagrodę za tonaż,
  • roczną premię BHP,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opieka medyczna,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • kawa/herbata, parking dla pracowników,
  • posiłki regeneracyjne w okresie zimowym,
  • program emerytalny,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.
Za proces rekrutacyjny odpowiada Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Dzawzandulam Altantsag.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr. cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl