Trener pracy

Lanua
  • Białystok, podlaskie

Inny

Umowa o pracę

Kontraktor Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji projektów aktywizacji zawodowej współfinansowanych z EFS na terenie całego kraju. W związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu na terenie całego kraju, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TRENER PRACY

Główne zadania na stanowisku:
- wsparcie uczestników projektu w miejscu realizacji stażu zawodowego
- wsparcie uczestników projektu w kontaktach z pracodawcą

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy z osobami z niepełnosprawnościami

Oferujemy

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na część lub cały wymiar etatu