LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO (NATIVE SPEAKER)

Zakres obowiązków:

- przygotowanie testów poziomujących dla cyklu kursów językowych pod nazwą „Kurs języka angielskiego na poziomie A1, A2, B1, B2, C1, C2”.
- przygotowanie materiałów dydaktycznych dla portalu dlalektora.com

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Native Speaker języka angielskiego [Umiejętność 1] : Dyplom potwierdzający kwalifikacje nauczyciela języka angielskiego jako języka obcego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Rodzaj umowy: umowa o dzieło, Wartość dzieła za 3 lata pracy : 108360 zł, płatne w 36 transzach, gdz
Miejsce pracy:
Kraków
Zawód:
Lektor
Forma zatrudnienia:
umowa o dzieło
Dodano:
13.01.2022
Wygasa:
26.01.2022

Adres firmy

Centralna Baza Ofert Pracy, 00-000 Centralna Baza Ofert Pracy
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Prymus Linguist

Lektor języka angielskiego

Lektor umowa o pracę część etatu
Kraków
24-01-2022
Świat Języków Obcych "TIME"

Lektor Nauczyciel Języka Angielskiego

Lektor umowa zlecenie część etatu
Bielsko-Biała
Kraków

02-01-2022

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Centrum Nauczania Języka Angielskiego LINGUA Lucyna Momot
Oświęcim
Kraków

10-01-2022