Opiekun / Opiekunka osoby starszej

Ogłoszenie na stanowisko Opiekun / Opiekunka osoby starszej - von Caprivi GmbH Fachpersonal

"Kapitał można zdobyć, fabryki można zbudować, a ludzi trzeba pozyskać"
Hans Christoph von Rohr

Firma Von Caprivi jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która od ponad 10ciu lat odnosi sukcesy na rynku niemieckim. Specjalizujemy się we wspieraniu naszych klientów wykwalifikowaną kadrą pracowniczą w branży budowlanej, przemysłowej, jak i medycznej.

Chcesz zmienić otocznie zapewniając sobie wyższe zarobki? U nas to możliwe!

Szukamy od zaraz kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Stanowisko:Opiekun / Opiekunka osoby starszej

Zakres obowiązków

  • Podstawowa opieka nad pacjentem
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących higieny
  • Wsparcie w terapeutycznych działaniach mających na celu mobilizację pacjenta
  • Towarzyszenie i pomoc pacjentom oraz ich bliskim

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Ukończony kurs/ szkoła roczna opiekuna medycznego lub długoletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata)
  • Gotowość do dalszego szkolenia się
  • Poczucia odpowiedzialności i staranności
  • Zaangażowanie
  • Zawodowe i osobiste kompetencje
  • Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec (głównie na południu Niemiec: Badenia-Wirtembergia, Bawaria, Hesja, Turyngia)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie za wykonywanie powierzonych obowiązków i odpowiedzialność w zawodzie opiekuna medycznego: od 2400 € brutto plus dodatki za pracę zmianową plus diety (8-15 € netto za przepracowany dzień)
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i ponosi związane z tym koszty oraz koszty podróży do miejsca wykonania pracy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Zatrudnienie w wybranych placówkach opieki
  • Elastyczny system zmianowy pracy umożliwiający indywidualne planowanie dnia
  • Profesjonalną pomoc przedstawiciela naszej firmy, który jest do Państwa dyspozycji również poza godzinami pracy naszego biura

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych.

Wszystkie oferty pracy firmy
von Caprivi GmbH Fachpersonal
Miejsce pracy:
Niemcy
Zawód:
Opiekun/Opiekunka
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
13.01.2022
Wygasa:
13.02.2022

Adres firmy

Königstraße 33, 70173 Stuttgart
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Optima Personal

OPIEKUN / OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

Opiekun/Opiekunka umowa zlecenie pełny etat
 Pracodawca nie wymaga CV

POLECANA