Specjalista ds. procesu zamówień

Gunnebo

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Grupa Gunnebo to wiodący, globalny dostawca zabezpieczeń oferujący szereg zrównoważonych produktów, usług i oprogramowania dla handlu detalicznego, transportu zbiorowego, budynków publicznych i komercyjnych, obiektów przemysłowych i wysokiego ryzyka oraz banków. Gunnebo składa się z trzech Business Unitów: Safe Storage, Entrance Control i Cash Management, działając w ponad 25 krajach na świecie.

Aktualnie, Gunnebo Polska Sp. z o. o., będąca częścią Grupy Gunnebo, poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PROCESU ZAMÓWIEŃ

Miejsce pracy: Kalisz

OBOWIĄZKI

* Zarządzanie łańcuchem dostaw oraz procesowanie zamówień w systemie (wprowadzanie zamówień, wysyłanie ich, monitorowanie statusu etc.)
* Kontakt z dostawcami, klientami oraz magazynami w języku angielskim
* Nadzorowanie terminowości dostaw
* Współpraca z firmami transportowymi i agencjami celnymi
* Koordynowaniem przesyłek importowych i eksportowych
* Prowadzenie wymaganej dokumentacji
* Identyfikacja problemów, rozwiązywanie bądź ich eskalacja
* Współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA

* Minimum rok doświadczenia w obszarze logistyki/supply chain/order management/
* Preferowany licencjat, certyfikat lub dyplom z zarządzania łańcuchem dostaw, transportu i dystrybucji lub pokrewnych dziedzin;
* Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (min. B1/B2)
* Bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu OFFICE
* Samodzielność, zorientowanie na proces oraz umiejętności pracy pod presją czasu;
* Komunikatywność

OFERUJEMY

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie z tradycjami
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Benefity pracownicze, a w nich m.in.: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, Pracowniczy Program Emerytalny w całości opłacany przez pracodawcę, kursy języka angielskiego w pełni finansowane przez firmę, raz do roku świadczenie urlopowe
* Elastyczne formy pracy
* Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesyłania CV za pośrednictwem portalu
Miejsce pracy
  • Kalisz
Opublikowana
Wygasa (za 7 dni)