Elektromechanik - serwisant

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.02.2022

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

FIRMA JAG-MAR

Obecnie firma JAG-MAR poszukuje kandydatów na stanowisko serwisant-elektromechanik:
- praca stacjonarna i u klientów obrębie 100km od Kalisza
- praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16

Obejrzyj video o firmie JAG-MAR.

Zakres obowiązków

- serwis kompresorów śrubowych i tłokowych oraz narzędzi pneumatycznych
- wykonywanie przeglądów okresowych u klienta
- prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania

- wykształcenie zawodowe lub średnie, techniczne – np. elektromechanik, elektryk, automatyk
- praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki i pneumatyki
- znajomość wykonywania pomiarów elektrycznych
- uprawnienia SEP
- dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz realizacja zadań w określonym czasie,

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stałe godziny pracy
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osiąganych wyników
- rozwój, szkolenia, miłą atmosferę w pracy
- wsparcie całego zespołu
- pracę w młodym i przyjaznym zespole.

  • Administratorem danych osobowych jest JAG-MAR sp. zo.o. 62-800 Kalisz Złota 36, NIP: 6182179366. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JAG-MAR sp. zo.o. 62-800 Kalisz Złota 36, NIP: 6182179366 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kalisz
Wynagrodzenie
  • 4 500 - 7 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)