MŁODSZY WYCHOWAWCA

Zakres obowiązków:

opieka i wychowanie podopiecznych placówki

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: opiekuńcza-wychowawcza, resocjalizacja, specjalna
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, PRAWO JAZDY KAT. B, OBSŁUGA KOMPUTERA
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie pedagogiczne o kierunku: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, resocjalizacyjna, specjalna, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy:
Chrzanów
Zawód:
Pedagog
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
12.01.2022
Wygasa:
11.02.2022

Adres firmy

Centralna Baza Ofert Pracy, 00-000 Centralna Baza Ofert Pracy
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów"

Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego w formie Pracy Podwórkowej

Pedagog umowa o pracę pełny etat
3010-3010 zł
UoP brutto/mies.
Katowice
Chrzanów

21-01-2022

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO-PEDAGOG SPECJALNY

STOWARZYSZENIE DOBROCZYNNE "RES SACRA MISER"
Bukowno
Chrzanów

20-01-2022

WYCHOWAWCA

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza
Radocza
Chrzanów

18-01-2022

PEDAGOG SZKOLNY

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE BOROWINKA W KRAKOWIE
Pedagog umowa o pracę część etatu
Kraków
Chrzanów

27-09-2021

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Szkoła Podstawowa nr 101 im. Hansa Christiana Andersena
Kraków
Chrzanów

29-11-2021

NAUCZYCIEL - (OLIGOFRENOPEDAGOG)

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Myślenicach
Myślenice
Chrzanów

03-01-2022

WYCHOWAWCA

Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza typu socjalizacyjnego ,,Perspektywa"
Bochnia
Chrzanów

20-01-2022

WYCHOWAWCA W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU WYCHOWAWCZYM

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LEŚNICY
Leśnica
Chrzanów

17-01-2022