Kierownik działu marketingu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Specjalista ds. pr

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Zarządzanie kilkuosobowym zespołem specjalistów
Monitorowanie trendów, branży, konkurencji i wyciąganie wniosków
Nadzór nad procesem NPD (new product development)
Opracowywanie na bazie wiedzy o konsumencie i rynku produktów kosmetycznych planów wdrożeniowych
Koordynowanie badań marketingowych
Nadzór nad harmonogramem wdrożeń, komunikacja międzydziałowa
Optymalizację portfela produktowego, praca na wskaźnikach
Realizację krótko- i długoterminowych celów biznesowych
Przygotowywanie rekomendacji i wdrażanie działań w oparciu o dane rynkowe, obserwację trendów oraz szybkie ich adaptowanie
Poszukiwanie wyróżnialnej komunikacji do konsumentów
Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń, prezentacji, współpraca z klientami
Bliską współpraca z zespołem Technologii oraz Działami Sprzedaży

Wymagania

  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: umiejętność analizy i syntezy danych oraz pracy w oparciu o KPI, mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Gorzów Wielkopolski
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.