Pracownik restauracji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Obszar produkcji: praca przy grillu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów), i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń.
Obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy, prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu.
Sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czytości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej. Prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji zgodnie z dyspozcyjami pracodawcy.
Miejsca wykonywaniam pracy: Dlugołęka, ul. Wrocławska 4E, Wroclaw: ul. Krzywoustego 126, ul. Pilsudskiego 105, pl. Grunwaldzki 34
Kontakt z pracodawcą: 602 559 405

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe, brak
  • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy nie jest wymagany; dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, książeczka sanepodowska lub chęć do jej wyrobienia

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: 3 444 - 4 400 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Długołęka pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)