Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego w formie Pracy Podwórkowej

Ogłoszenie na stanowisko Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego w formie Pracy Podwórkowej - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży

Ośrodek wychowawczy, pomoc dzieciom w Katowicach, Chorzowie, Sosnowcu - Dom Aniołów Stróżów (anioly24.pl)

Wychowawca w terenie KATOWICE

Kreatywna pedagogika dla dzieci i młodzieży.

Mini projekty edukacyjne, sportowe i rozwojowe.

Samodzielność i wpływ.

PRACA DLA CIEBIE!

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie scenariuszy zajęć,
  • Tworzenie mini projektów edukacyjnych, sportowych, rozwojowych,
  • Nawiązywanie relacji z lokalną społecznością, szkołą, MOPS,
  • Organizacja wyjść kulturalno-sportowych,
  • Współpraca z trenerami prowadzącymi zajęcia z rozwoju zainteresowań,
  • Współpraca z rodzicami podopiecznych,
  • Wsparcie i praca socjalna na rzecz dzieci i młodzieży.

Wymagania:

  • Wkształcenie wyższe społeczne: pedagogika, psychologia, praca socjalna, socjologia,
  • Energia, otwartość, elastyczność i odwaga w działaniu,
  • Okresowa gotowość do pracy w weekendy,
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów.

* Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

Oferujemy:

  • Praca 5 razy w tygodniu (pełen etat),
  • Wsparcie lidera,
  • Szkolenia i warsztaty,
  • Godziny pracy 12:00 do 20:00,
  • Pracę z ludźmi z pasją w organizacji o 25 letnim doświadczeniu.

Miejsce pracy: Katowice Załęże

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym przez formularz rekrutacyjny na naszej stronie, przekierowanie po kliknięciu w przycisk APLIKUJ.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów" 40-061 Katowice ul. Andrzeja 12a, NIP: 6342424781. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów" 40-061 Katowice ul. Andrzeja 12a, NIP: 6342424781 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Katowice
Zawód:
Pedagog
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
3010-3010 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
24.01.2022
Wygasa:
11.02.2022

Adres firmy

ul. Andrzeja 12a, 40-061 Katowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MŁODSZY WYCHOWAWCA

Powiatowy Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie
Pedagog umowa o pracę pełny etat
Chrzanów
Katowice

12-01-2022

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO-PEDAGOG SPECJALNY

STOWARZYSZENIE DOBROCZYNNE "RES SACRA MISER"
Bukowno
Katowice

20-01-2022

WYCHOWAWCA

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza
Radocza
Katowice

18-01-2022

WYCHOWAWCA W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU WYCHOWAWCZYM

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W LEŚNICY
Pedagog umowa o pracę część etatu
Leśnica
Katowice

17-01-2022

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

Placówka Wsparcia Dziennego "Oratorium" Zgromadzenia Sióstr św. Michała Archanioła
Kraków
Katowice

26-01-2022

WYCHOWAWCA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH

Małopolska Wojewódzka Komenda OHP Kraków
Kraków
Katowice

25-01-2022

PEDAGOG SZKOLNY

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE BOROWINKA W KRAKOWIE
Kraków
Katowice

27-09-2021

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Szkoła Podstawowa nr 101 im. Hansa Christiana Andersena
Kraków
Katowice

29-11-2021

NAUCZYCIEL - (OLIGOFRENOPEDAGOG)

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Myślenicach
Myślenice
Katowice

03-01-2022

WYCHOWAWCA

Dom Dziecka w Chmielowicach
Opole
Katowice

17-01-2022