Pomocnik Lakiernika/Lakiernik

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.02.2022

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Zakres obowiązków

  • Lakierowanie komponentów zgodnie z oczekiwaniami Klienta.
  • Praca przy lakierowaniu ciekłym.
  • Używanie niezbędnych narzędzi i aparatury pomiarowej zgodnie z wytycznymi stanowiskowymi.
  • Wykonywanie testów jakościowych i uzupełnianie dokumentacji.
  • Konserwacja narzędzi oraz dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dokładności, precyzji oraz sprawności manualnej.
  • Doświadczenie w lakierowaniu ciekłym lub proszkowym będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

  • Umowę o pracę od początku współpracy.
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (3700 - 5000 zł brutto) oraz premię.
  • Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku z dużą szansą na rozwój osobisty.
  • Dodatkowo premiowane są pomysły na nowe usprawnienia w zakładzie.
  • Bogaty pakiet benefitów m.in dofinansowanie do obiadów w stołówce zakładowej.
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Administratorem danych osobowych jest Weegree Sp. z o.o. S.K 45-018 Opole Krakowska 26, NIP: 7543107303. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Weegree Sp. z o.o. S.K 45-018 Opole Krakowska 26, NIP: 7543107303 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.